You are currently viewing 1xbet global gaming awards
1xbet global gaming awards

1xbet global gaming awards

1xbet global gaming awards

1xBet affiliate programı, Londra 2022 Global Gaming Awards’a aday oldu

Zaman zaman, 1xBet büyük uluslararası ölçekli ödüllerden dibine vuran performans sergiledi. Londra 2022 Global Gaming Awards töreninde ise en iyi diğer ortaklık programlarından birini başaran 1xBet oldu.

Bir önceki yıl, sanal ve online törenin aksine, bu defa yaklaşık bir kaç misafir 1xBet’in başarısına şahit oldu. Aralarında en iddialı bahis endüstrisi temsilcilerinden biri olan panel jürisi üyeleri bulunuyordu.

Evet kazandığımız bu ödülü arkadaşlarımızla arasında paylaşmaktan onlar için çok mutluyuz. Eğer ortaklar olmasaydı, bu ödülü kazanamayacaktık. Dolayısıyla yapmaları gereken ilk şeylerinden biri de benim minnet ile yaklaşmaları olacaktır. Onlarla etkileşimi içine basmamda ve hemen geri bildirim almalarında büyük fayda var.

Önümüzdeki hafta içinde tüm dünyaya yayınlamaya hazırlanıyoruz. Pek çok şirketi sözleşme gerçekleştirdik, bunlar arasında veya gibi “ biri var.” 1xBet temsilcisi bu açıklamalarda bulundu: “Piyasa başarımızla alakalı bir bağlantı olduğunu iddia edemeyeceksiniz. Bir şirkette başarılarsan, başaracağsan”

Bu son başarıdan önce, 1xbet ortaklık programının daha önce de Global Gaming Awards ödüllerinde en iyiler için iki kez aday gösterildiğini belirtmekte fayda var. Ek olarak organizasyon yetkilileri, 1xbet ortaklık programının düzinelerce lisanda ve iki kıtada faaliyet göstermesi sayesinde global bir tanınırlık sahibi olduğunu belirtmişlerdi.

Londra Büyük Oyunları, bu yıl ödüllendirdiği ve kumar sektöründe dünyanın en iyi oyuncularını tespit edip ödüllendirdiği etkinliğidir. Bu fare ilgili olarak desteklenmiş olup sonuçlar KPMG tarafından bağımsız denetimi esas almıştır.

Emir Kozcuoğlu

Ben Emir Kozcuoğlu, oyun uzmanınız ve editörünüz. Harika ipuçlarından platform kılavuzlarına ve derinlemesine oyun incelemelerine kadar

Leave a Reply